Ogłoszenie wyników II edycji konkursu w ramach programu „Doktorat wdrożeniowy”

wtorek, 10 lipca 2018

Wnioskodawcy, którzy otrzymali ocenę pozytywną:

  1. Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej
  2. Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie Wydział Metali Nieżelaznych
  3. Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji
  4. Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie Wydział Energetyki i Paliw
  5. Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki
  6. Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej
  7. Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu
  8. Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu Wydział Grafiki i Sztuki Mediów
  9. Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu Wydział Malarstwa i Rzeźby
  10. Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu Wydział Ceramiki i Szkła
  11. Centrum Astronomiczne im. Mikołaja Kopernika Polskiej Akademii Nauk
  12. Gdański Uniwersytet Medyczny Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej
  13. Instytut Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk
  14. Instytut Maszyn Przepływowych im. Roberta Szewalskiego Polskiej Akademii Nauk
  15. Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. Włodzimierza Trzebiatowskiego Polskiej Akademii Nauk
  16. Instytut Oceanologii Polskiej Akademii Nauk
  17. Instytut Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk
  18. Politechnika Białostocka Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska
  19. Politechnika Gdańska Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki
  20. Politechnika Gdańska Wydział Chemiczny
  21. Politechnika Gdańska Wydział Mechaniczny
  22. Politechnika Gdańska Wydział Elektrotechniki i Automatyki
  23. Politechnika Łódzka Wydział Chemiczny
  24. Politechnika Łódzka Wydział Mechaniczny
  25. Politechnika Łódzka Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej
  26. Politechnika Poznańska Wydział Informatyki
  27. Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa
  28. Politechnika Śląska Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki
  29. Politechnika Śląska Wydział Chemiczny
  30. Politechnika Śląska Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki
  31. Politechnika Śląska Wydział Transportu
  32. Politechnika Śląska Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii
  33. Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii Materiałowej
  34. Politechnika Warszawska Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
  35. Politechnika Warszawska Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
  36. Politechnika Warszawska Wydział Mechatroniki
  37. Politechnika Warszawska Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
  38. Politechnika Warszawska Wydział Chemiczny
  39. Politechnika Wrocławska Wydział Matematyki
  40. Politechnika Wrocławska Wydział Inżynierii Środowiska
  41. Politechnika Wrocławska Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii
  42. Politechnika Wrocławska Wydział Mechaniczno-Energetyczny
  43. Politechnika Wrocławska Wydział Podstawowych Problemów Techniki
  44. Politechnika Wrocławska Wydział Chemiczny
  45. Politechnika Wrocławska Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego
  46. Politechnika Wrocławska Wydział Mechaniczny
  47. Politechnika Wrocławska Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki
  48. SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny z siedzibą w Warszawie Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
  49. SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny z siedzibą w Warszawie Wydział Psychologii
  50. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Wydział Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu
  51. Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu
  52. Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wydział Lekarski w Katowicach
  53. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Wydział Zarządzania, Informatyki i Finansów
  54. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie Wydział Finansów i Prawa
  55. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Wydział Informatyki i Gospodarki Elektronicznej
  56. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział Matematyki i Informatyki
  57. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział Chemii
  58. Uniwersytet Jagielloński Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej
  59. Uniwersytet Jagielloński Wydział Biologii
  60. Uniwersytet Łódzki Wydział Filozoficzno-Historyczny
  61. Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania
  62. Uniwersytet Łódzki Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
  63. Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Wydział Lekarski II
  64. Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Wydział Lekarski I
  65. Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Wydział Farmaceutyczny
  66. Uniwersytet Medyczny w Łodzi Wydział Lekarski
  67. Uniwersytet Mikołaja Kopernika Wydział Chemii
  68. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii
  69. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności
  70. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu
  71. Uniwersytet Śląski w Katowicach Wydział Nauk o Ziemi
  72. Uniwersytet Warszawski Wydział Chemii
  73. Uniwersytet Warszawski Wydział Fizyki
  74. Uniwersytet Wrocławski Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska
  75. Uniwersytet Wrocławski Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
  76. Warszawski Uniwersytet Medyczny Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej
  77. Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego Wydział Mechaniczny
  78. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej

Wnioskodawcy, którzy otrzymali ocenę negatywną:

  1. Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
  2. Politechnika Poznańska Wydział Technologii Chemicznej
  3. Politechnika Śląska Wydział Mechaniczny Technologiczny
  4. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Wydział Nauk o Żywności
  5. Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu
  6. Uniwersytet Jagielloński Wydział Chemii
  7. Uniwersytet Łódzki Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
  8. Uniwersytet Medyczny w Łodzi Wydział Lekarski

Wniosek jednostki, który nie został rozpatrzony z powodu niespełnienia podstawowego kryterium ustawowego:

  1. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki

Tagi: Doktorat wdrożeniowy, Programy Ministra

Pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików