Zaproszenie na briefing prasowy wiceministra Dardzińskiego na temat Szybkiej ścieżki dla innowacyjnych przedsiębiorców

piątek, 9 marca 2018

Serdecznie zapraszamy na briefing prasowy z udziałem wiceministra nauki i szkolnictwa wyższego Piotra Dardzińskiego na temat Szybkiej Ścieżki dla innowacyjnych przedsiębiorców. W spotkani wezmą udział:

  • prof. Aleksander Nawrat, zastępca dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju
  • Tomasz Miśniakiewicz, dyrektor krajowy Aptiv w Polsce.
  • Tomasz Książek, prezes IdeaLogic Sp. z o. o.
  • Sebastian Dawid Olędzki, prezes Bisonte Sp. z o.o.

Briefing odbędzie się 12 marca (poniedziałek) o godz. 14:30 w Centrum Techniczne Aptiv ul. Powstańców Wielkopolskich 13, Park Enterprise budynek F (lobby), 30-707 Kraków.

Szybka Ścieżka to flagowy program NCBR i wiodący program wsparcia dla przedsiębiorców w Polsce. Do tej pory w województwie małopolskim w jej ramach dofinansowanych zostało prawie 90 projektów na łączną kwotę blisko 530 mln zł – co stawia Małopolskę wśród najbardziej innowacyjnych regionów w naszym kraju. Podczas spotkania poinformujemy Państwa o szczegółach konkursów w ramach tegorocznej, rekordowej pod względem przewidzianej alokacji, Szybkiej Ścieżki.

Informujemy, że podczas spotkania, dzięki uprzejmości beneficjenta NCBR w ramach Szybkiej Ścieżki – firmy Aptiv – będą mieli Państwo szansę zapoznać się z technologiami w samochodach testowych, nad którymi pracują krakowscy inżynierowie Aptiv, w tym innowacyjnymi systemami jazdy autonomicznej.

Dziennikarzy zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy o akredytację w Zespole Prasowym NCBR: media@ncbr.gov.plKontakt dla mediów ze strony NCBR Kamil Melcer, tel. 724 583 536

Brak tagów

Pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików