Scieżka do tej strony

Strona główna » Dla naukowców » Polish Scientific Networks

Konferencja Polish Scientific Networks
30 czerwca - 2 lipca 2016 r.
Wrocław, Wrocławskie Centrum Badań EIT +

Biało-czerwony kontur Polski z symbolem sieci i napis Polish Scientific Networks

Konferencja Polish Scientific Networks: Science & Business organizowana jest przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Akademię Młodych Uczonych PAN i Klub Stypendystów Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, we współpracy z Wrocławskim Centrum Badań EIT+. To wyjątkowe wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do badaczy zainteresowanych zastosowaniem badań naukowych w praktyce, oraz do firm chcących rozwinąć swoją innowacyjność poprzez współpracę z naukowcami.

Głównym celem konferencji jest dyskusja nad sposobami komercjalizacji wyników badań, oraz pomoc w nawiązaniu współpracy między środowiskiem naukowym a firmami i organizacjami zainteresowanymi tworzeniem i wdrażaniem innowacyjnych technologii.

Pierwsza edycja konferencji PSN zorganizowana została przez AMU PAN, MNiSW i KS FNP w czerwcu 2015 r. Jej celem było zachęcenie Polaków z zagranicy do kontynuowania kariery naukowej w Polsce oraz naukowców z Polski do zaangażowania się w programy współpracy międzynarodowej.


Dane kontaktowe biura konferencji:

Anna Bielec, Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego PSN
Gabinet Prezesa PAN, Polska Akademia Nauk, pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa, tel. 22-182 61 14, fax. 22-182 70 50


Logo AMU: napis "AMU Akademia Młodych Uczonych PAN"    logo: niebieski napis na białym: "Klubu Stypendystów Fundacji na rzecz Nauki Polskiej"    Logo Ministerstwa Nauki: czerwono-fioletowe połączenie liter M i N

Polish Scientific Networks