Narodowy Kongres Nauki - Kraków, 19-20 września 2017 r.

Czerwone stylizowane litery NKN i napis Narodwy Kongres Nauki

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z Krakowskim Środowiskiem Akademickim zapraszają do udziału w Narodowym Kongresie Nauki, który odbędzie się w Krakowie, w dniach 19-20 września 2017 roku.

Podczas Kongresu zostanie przedstawiona i poddana dalszej debacie koncepcja nowych ram ustawowych dla szkolnictwa wyższego w Polsce. Narodowy Kongres Nauki będzie stanowił także podsumowanie debaty toczonej podczas konferencji programowych NKN w dziewięciu ośrodkach akademickich kraju.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Narodowym Kongresie Nauki uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w Kongresie, poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Narodowy Kongres Nauki odbędzie się w Krakowie, w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Udział w Narodowym Kongresie Nauki jest nieodpłatny.

Organizatorzy nie zapewniają miejsc hotelowych. Przydatne informacje dotyczące pobytu w Krakowie znajdziecie Państwo na stronach ICE Kraków: dojazd, hotele.

Przesłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na ich udostępnienie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji Narodowego Kongresu Nauki, organizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego we współpracy z uczelniami, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych. Dane podane w formularzu rejestracyjnym będą wykorzystywane wyłącznie do celów związanych z Narodowym Kongresem Nauki i Ustawą 2.0.

Osobom rejestrującym się przysługuje prawo wglądu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Dane nie będą przekazywane nieuprawnionym podmiotom trzecim.

UWAGA – po wypełnieniu formularza strona się nie przeładuje, prosimy nie wypełniać go ponownie. Potwierdzenie wypełnienia formularza zostanie wysłane na podany w zgłoszeniu adres e-mail i stanowi potwierdzenie rejestracji na Kongres.

Dziękujemy.

Ewentualne pytania związane z udziałem w Kongresie prosimy kierować na adres: nkn.krakow@nauka.gov.pl.

Szanowni Państwo, miejsca na sesje seminaryjne zostały wyczerpane. Zapraszamy do udziału sesjach plenarnych Narodowego Kongresu Nauki.

*pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

: *
: *
: *
: *
: *
: *
:
: *
: *
:
: *
: *
Trwa ładowanie zadania Kliknij aby zmienić zadanie matematyczne