Zapraszamy do udziału w targach i konferencji EAIE w Pradze

wtorek, 3 czerwca 2014

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji i Konferencją Rektorów Akademickich Szkół Polskich zaprasza do udziału w targach edukacyjnych EAIE organizowanych w Pradze (Czechy) w dniach 16 - 19 września 2014 r.

Oferta polskich uczelni podobnie jak w poprzednich latach zaprezentowana zostanie na stoisku narodowym przygotowanym w oparciu o wizualizację kampanii Ready, Study, Go! Poland.

Konferencja EAIE (European Association for International Education), w której ubiegłym roku udział wzięło ponad 70 uczestników reprezentujących 30 polskich uczelni (relacja z wydarzenia), to największe europejskie spotkanie ekspertów w dziedzinie szkolnictwa wyższego. Tematem przewodnim 26. edycji wydarzenia będzie międzynarodowy wymiar zmian, które w ostatnim ćwierćwieczu zaszły w europejskich systemach szkolnictwa wyższego. Organizatorzy szacują, że w tegorocznej EAIE udział weźmie blisko 5 tysięcy osób z ponad 90 krajów.

Zapraszamy przedstawicieli zainteresowanych uczelni do rejestracji na dyżury na stoisku poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie (rejestracja zostanie zamknięta w dn. 31 lipca). Szczegółowe informacje dotyczące programu targów, w tym harmonogram zaplanowanych wydarzeń towarzyszących, zostaną przekazane bezpośrednio do zarejestrowanych uczelni.

Przypominamy, że oprócz rejestracji na dyżury poprzez stronę www.highereducationinpoland.org.pl uczestnicy konferencji EAIE muszą zarejestrować się na stronie organizatorów EAIE www.eaie.org.

Brak tagów

Pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików