„Ready, Study, Go! Poland” na konferencji EAIE

czwartek, 11 września 2014

W dniach 16 – 19 września w Pradze odbywać się będzie konferencja i targi EAIE (European Association for International Education), czyli największe europejskie spotkanie ekspertów w dziedzinie szkolnictwa wyższego.

Tematem przewodnim 26. edycji wydarzenia będzie międzynarodowy wymiar zmian, które w ostatnim ćwierćwieczu zaszły w europejskich systemach szkolnictwa wyższego. Organizatorzy szacują, że w konferencji udział weźmie blisko 5 tysięcy osób z ponad 90 krajów.

Podczas tegorocznej edycji EAIE, podobnie jak w latach ubiegłych, oferta polskich uczelni będzie prezentowana na przygotowanym i zorganizowanym przez MNiSW i FRSE stoisku narodowym „Ready, Study, Go! Poland”. W konferencji udział wezmą udział przedstawiciele łącznie 35 polskich instytucji szkolnictwa wyższego (w tym 30 uczelni) reprezentowanych przez ponad 60 osób. Harmonogram dyżurów uczelni dostępny jest na stronie www.go-poland.pl w zakładce „Meet us at fairs and conferences”.

W ramach wydarzeń towarzyszących EAIE zostanie zorganizowane m.in., wspólnie z delegacją czeską, węgierską oraz słowacką, spotkanie którego celem będzie promocja systemów szkolnictwa wyższego państw Grupy Wyszehradzkiej.

Brak tagów

Pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików