Zmiana składu Rady NCBR i Komitetu Sterującego do spraw badań naukowych i prac rozwojowych w obszarze bezpieczeństwa i obronności państwa

poniedziałek, 21 marca 2016

Informujemy, że  Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego odwołał z funkcji członka Rady Narodowego Centrum Badań i Rozwoju gen. bryg. Włodzimierza Nowaka, przedstawiciela Ministra Obrony Narodowej – w związku ze złożoną rezygnacją i w dniu 16 marca 2016 r. powołał w jego miejsce prof. dr hab.  Wojciecha Fałkowskiego.

Ponadto Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego w dniu 15 marca 2016 r. odwołał z funkcji członka Komitetu Sterującego do spraw badań naukowych i prac rozwojowych w obszarze bezpieczeństwa i obronności państwa Michała Świtalskiego, przedstawiciela środowisk gospodarczych reprezentującego przemysł obronny, wskazanego przez MON.  Minister Nauki i Szkolnictwa w dniu 16 marca 2016 r. powołał również do składu Komitetu Sterującego Mateusza Kieferlinga, przedstawiciela środowisk gospodarczych reprezentującego sektor energetyczny, wskazanego przez MON, który zastąpił Henryka Majchrzaka, odwołanego w dniu 11 lutego 2016 r. w związku ze złożoną rezygnacją.

Tagi: Rada NCBR

Pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików