Zaproszenie na konferencję i targi NAFSA w USA

piątek, 24 marca 2017

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego serdecznie zaprasza uczelnie do udziału w targach i konferencji eksperckiej NAFSA organizowanej w Los Angeles (USA) w dn. 28 maja - 2 czerwca 2017 r.

NAFSA jest największą na świecie organizacją pozarządową zajmującą się problematyką międzynarodowej edukacji. Konferencje i targi NAFSA co roku gromadzą ponad 10 tys. uczestników z całego świata, w tym przedstawicieli władz uczelni, koordynatorów programów wymian międzynarodowych, specjalistów zajmujących się edukacją, wykładowców. Udział w targach to doskonała okazja do promocji polskiego szkolnictwa wyższego, nawiązania kontaktów i zawarcia umów z zagranicznymi uniwersytetami i międzynarodowymi organizacjami o profilu edukacyjnym, a także do wymiany doświadczeń z innymi specjalistami zajmującymi się edukacją i wymianą akademicką. Uczestnicy targów i warsztatów im towarzyszących będą mieli również okazję na poznanie nowych trendów w dziedzinie mobilności.

Oferta polskich uczelni zaprezentowana zostanie na przygotowanym i zorganizowanym przez MNiSW stoisku narodowym „READY, STUDY, GO! POLAND”. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat wydarzenia, a w przypadku zainteresowania dyżurami informacyjnymi na polskim stoisku – zachęcamy do rejestracji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego (rejestracja zostanie zamknięta w dn. 28 kwietnia 2017 r.).

Szczegółowe informacje dotyczące programu targów, w tym harmonogram zaplanowanych wydarzeń towarzyszących, zostaną przekazane bezpośrednio do zarejestrowanych uczelni po zamknięciu rejestracji. Zainteresowane uczelnie, oprócz zgłoszenia się poprzez wypełnienie rejestracji na ww. stronie, muszą także zarejestrować wszystkich swoich przedstawicieli i wnieść opłatę konferencyjną bezpośrednio u organizatora (więcej informacji jest dostępnych na stronie NAFSA). Szczegółowy plan wydarzenia pod linkiem.

Konferencja NAFSA stanowi stały punkt kalendarium kampanii „Ready, Study, Go! Poland”. Relacja z ubiegłorocznej konferencji

Tagi: NAFSA, Targi, Ready, Study, Go! Poland

Pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików