Zaproszenie do udziału w Międzynarodowych Targach Edukacyjnych w Bangkoku

czwartek, 24 sierpnia 2017

Ambasada RP w Bangkoku zaprasza polskie uczelnie do wzięcia udziału w Międzynarodowych Targach Edukacyjnych w Bangkoku w dniach 11 i 12 listopada 2017 r.

Tegoroczne 14. OCSC International Education Expo 2017 w Bangkoku oferuje uczelniom i instytucjom edukacyjnym z całego świata możliwość nawiązania kontaktu z tajskimi uczniami i studentami, w tym także z najzdolniejszymi tajskimi maturzystami – Royal Thai Scholars, którzy dzięki specjalnemu królewskiemu stypendium mają możliwość studiowania za granicą.   

W poprzedniej edycji targów, w 2016 r. w uczestniczyło aż 20 854 osób, w tym 9% zainteresowanych studiami doktoranckimi, 38% - magisterskimi, 22% - licencjackimi, 17% - kursami językowymi, 8% - nauką w szkole średniej i 6% - innymi kursami. W targach wzięło udział łącznie 359 instytucji edukacyjnych z 23 krajów.

Zachęcamy przedstawicieli polskich uczelni do osobistego udziału, bądź przesyłania do Ambasady RP w Bangkoku materiałów promocyjnych w języku angielskim (adres: Embassy of Poland, Unit 605-607, 6th Floor, Athenee Tower, Wireless Road, Lumpini, Pathumwan, Bangkok 10330, Tajlandia). Materiały te będą dystrybuowane poprzez polskie stoisko na targach.

W razie osobistego udziału uczelnia może również skorzystać ze stoiska Ambasady. Przed planowaną wysyłką materiałów lub osobistym udziałem uprzejmie prosimy o uprzedni kontakt z Ambasadą: katarzyna.bralczyk@msz.gov.pl.

Więcej informacji na temat targów można znaleźć w serwisie targów.

Tagi: targi edukacyjne, współpraca międzynarodowa, Współpraca polsko-tajlandzka

Pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików