Targi „Study in Europe” 2017 w Singapurze i Dzień Stypendialny w Indonezji

czwartek, 8 czerwca 2017

Ambasada RP w Dżakarcie otrzymała zaproszenie do uczestnictwa w Dniu Stypendialnym UE, który odbędzie się 12 sierpnia 2017 r. na Uniwersytecie Ratulangi w Manado, Pólnocny Celebes, Indonezja.

Wydarzenie to jest organizowane corocznie przez Delegaturę UE w Dżakarcie, jako wystawcy uczestniczą w nim również m.in. przedstawiciele placówek dyplomatycznych państw członkowskich UE, agencji edukacyjnych państw członkowskich, a także delegaci instytucji centralnych zajmujących się szkolnictwem wyższym z całej Europy.

Ambasada RP w Singapurze informuje o możliwości wzięcia udziału w kolejnej edycji popularnych targów edukacyjnych "Study in Europe" w Singapurze, które odbędą się w dniu 30 września 2017 r.

Targi "Study in Europe" - organizowane corocznie przez Przedstawicielstwo UE w Singapurze i placówki krajów członkowskich - weszły już na stałe do kalendarza wydarzeń edukacyjnych w Singapurze. Wydarzenie to poświęcone jest promocji europejskiego szkolnictwa wyższego i stanowi okazję do bezpośredniej prezentacji oferty edukacyjnej polskich uczelni nie tylko wśród młodzieży singapurskiej, ale także licznej społeczności międzynarodowej (zarówno z krajów regionu, jak i Europy). Kolejne edycje targów odwiedza corocznie ok. 2000 osób - potencjalnych studentów, ich rodziców, jak i doradców ds. wyboru studiów z lokalnych szkół średnich.

Tagi: targi edukacyjne, współpraca międzynarodowa, Współpraca polsko-singapurska, Współpraca polsko-indonezyjska

Pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików