Targi oraz konferencja ekspercka EAIE w Hiszpanii – zapraszamy do udziału

poniedziałek, 26 czerwca 2017

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza do udziału w targach edukacyjnych EAIE (European Association for International Education) organizowanych w Sewilli (Hiszpania) w dniach 12-15 września 2017.

EAIE jest jedną z największych w Europie organizacji zajmujących się problematyką umiędzynarodowienia szkolnictwa wyższego, zrzeszającą ponad 2500 członków z 80 państw. Konferencja i targi EAIE odbywają się co roku w innym państwie europejskim. Relacja z ubiegłorocznej konferencji znajduje się tutaj.

We wrześniu 2017 roku odbędzie się już 29. edycja konferencji i targów edukacyjnych EAIE. Więcej informacji na temat zbliżającego się wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora. Organizatorzy szacują, że w tegorocznej edycji wydarzenia, udział weźmie blisko 5 tysięcy osób z blisko 100 państw. W programie znalazło się ponad 250 wydarzeń, w tym warsztaty, debaty, sesje konferencyjne oraz spotkania networkingowe.

Zapraszamy przedstawicieli zainteresowanych uczelni do rejestracji na dyżury na stoisku poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej (rejestracja zostanie zamknięta 24 sierpnia).

Zwracamy uwagę, że oprócz rejestracji na dyżury poprzez stronę www.highereducationinpoland.pl uczestnicy konferencji EAIE muszą zarejestrować się na stronie organizatorów EAIE. Do 28 czerwca obowiązuje obniżona opłata rejestracyjna, więcej informacji na stronie EAIE.

Tagi: targi edukacyjne, współpraca międzynarodowa, EAIE

Pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików