Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zaprasza do udziału w targach Studijos (Litwa)

poniedziałek, 5 stycznia 2015

Serdecznie zapraszamy uczelnie do udziału w promocji zagranicznej podczas targów i konferencji organizowanych w ramach projektu READY, STUDY, GO! POLAND w 2015 roku.

Tegoroczne kalendarium otwierają międzynarodowe targi Studijos (Wilno, 5-7 lutego), które są organizowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki Litwy od 2003 roku i są jednym z największych wydarzeń edukacyjnych na Litwie (ponad 30 000 odwiedzających).

Oferta polskich uczelni zaprezentowana zostanie na przygotowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Fundację Rozwoju Systemu Edukacji oraz Instytutem Polskim w Wilnie stoiska narodowego. Odwiedzający targi będą mogli uzyskać oficjalne informacje o systemie szkolnictwa wyższego w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z informacją na temat wydarzenia, a w przypadku zainteresowania dyżurami informacyjnymi na polskim stoisku – zachęcamy do rejestracji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego (rejestracja zostanie zamknięta w dn. 21 stycznia).

Udział w stoisku jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty podróży, diet i noclegów oraz (ewentualnej) opłaty rejestracyjnej.

Brak tagów

Pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików