Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zaprasza do udziału w marcowych targach CIEET (Chiny) oraz Salão do Estudante (Brazylia)

czwartek, 23 stycznia 2014

Organizowane w dniach 15-30 marca targi CIEET (China International Education Exhibition Tour) to jedne z najbardziej prestiżowych, edukacyjnych wydarzeń w Chinach. Organizatorami targów są Chinese Service Center for Scholarly Exchange (CSCSE) oraz Chińskie Ministerstwo Edukacji. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia udział wzięło blisko 450 instytucji szkolnictwa wyższego z 32 państw, a liczba osób odwiedzjących targi przekroczyła 40 000. Targi obejmują siedem miast, natomiast polskie stoisko narodowe zorganizowane przez MNiSW i Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w ramach kampanii „Ready, Study, Go! Poland” będzie obecne w dwóch miastach: Chongqing i Nanjing.
 
Salão do Estudante to jedne z największych targów edukacyjnych w Brazylii, które odbywają się dwa razy w roku w marcu oraz we wrześniu. W targach udział bierze ponad 500 wystawców z 20 krajów, a odwiedza je około 90 000 studentów oraz przedstawicieli instytucji zajmujących się edukacją. Wysoką frekwencję Salão do Estudante zawdzięcza swojej renomie oraz doskonałej promocji, ponieważ targi są promowane w najważniejszych brazylijskich mediach. Targi odbywać się będą w dniach 15-28 marca i odwiedzą łącznie osiem miast. Oferta polskich uczelni zaprezentowana zostanie na przygotowanym przez MNiSW oraz FRSE stoisku narodowym, które będzie prezentowane w dwóch lokalizacjach: Kurytyba oraz Rio de Janeiro.
 
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat wydarzeń dostępnymi pod adresami http://www.cieet.com/en/index.aspx oraz http://www.bmimedia.net/new/student-fairs-event-salao-estudante.php, a w przypadku zainteresowania dyżurami informacyjnymi na polskim stoisku – zachęcamy do rejestracji poprzez wypełnienie odpowiednich formularzy zgłoszeniowych na stronach http://highereducationinpoland.org.pl/Chiny oraz http://highereducationinpoland.org.pl/Brazylia (rejestracja na obydwa wydarzenia zostanie zamknięta w dn. 5 lutego).
 
Udział w targach (w tym korzystanie z przestrzeni polskiego stoiska) jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty podróży, diet i noclegów oraz opłat rejestracyjnych (jeśli organizatorzy przewidują takie opłaty).
 
Pełna lista wydarzeń planowanych na 2014 rok znajduje się TUTAJ.

Brak tagów

Pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików