Komitet Polityki Naukowej

Wsparcie ministra w kreowaniu strategicznych rozwiązań dla nauki i szkolnictwa wyższego to główne zadanie Komitetu Polityki Naukowej. 

KPN jest ciałem opiniodawczo-doradczym ministra nauki i szkolnictwa wyższego. Współtworzy i opiniuje dokumenty dotyczące rozwoju nauki oraz polityki naukowej i innowacyjnej, priorytetów inwestycyjnych i finansowych.

Skład Komitetu Polityki Naukowej powołany 1 czerwca 2016 r.:

  • Janusz Bujnicki - przewodniczący od 2 czerwca 2016 r. do 1 grudnia 2016 r.;
  • Beata Czarnacka-Chrobot;
  • Janusz Gołaś;
  • Wiesława Grajkowska;
  • Piotr Gutowski;
  • Jolanta Jabłońska-Bonca;
  • Andrzej Jajszczyk - przewodniczący od 2 grudnia 2016 r. do 1 czerwca 2017 r.;
  • Barbara Klajnert-Maculewicz;
  • Jacek Łęski;
  • Jerzy Szwed;
  • Grzegorz Wrochna - przewodniczący 2 czerwca 2017 r. do 1 grudnia 2017 r.;
  • Tomasz Żylicz.

  • Brak tagów

    Pobierz darmowe oprogramowanie
    do przeglądania plików