Zapraszamy do udziału w targach na Litwie, w Gruzji, Brazylii i Kazachstanie

piątek, 18 grudnia 2015

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli uczelni do udziału w promocji zagranicznej podczas targów i konferencji organizowanych w ramach kampanii READY, STUDY, GO! POLAND w 2016 roku.

Studijos

Termin: 4-6 lutego 2016 r.
Lokalizacja: Wilno, Litwa

Tegoroczne kalendarium otwierają międzynarodowe targi w Wilnie, które są organizowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki Litwy. To jedno z największych wydarzeń edukacyjnych na Litwie (ponad 20 000 odwiedzających). Polska jest obecna na targach nieprzerwanie od 2013 r., a oferta naszych uczelni cieszyła się dużym zainteresowaniem podczas poprzednich edycji targów. Rejestracja zostanie zamknięta 15 stycznia 2016 r.

Więcej informacji 
Formularz zgłoszeniowy

International Fair for Overseas Studies

Termin: 18-19 lutego 2016 r.
Lokalizacja: Tbilisi, Gruzja

To największe targi zagranicznych uczelni w Gruzji, które co roku odwiedza ponad 12 000 osób. Studiowanie za granicą jest coraz bardziej popularne wśród gruzińskich studentów, którzy mogą na ten cel otrzymać specjalne wsparcie finansowe lub dedykowane pożyczki edukacyjne (studia na gruzińskich uniwersytetach są przeważnie płatne - dostęp do bezpłatnej edukacji wyższej ma ok. 25% najlepszych studentów). Rejestracja zostanie zamknięta 29 stycznia 2016 r.

Więcej informacji
Formularz zgłoszeniowy

Salão do Estudante

Termin: 27 lutego – 9 marca 2016 r.
Lokalizacja: Brazylii

500 wystawców z 20 krajów i 90 000 zainteresowanych w sześciu miastach – to jedne z największych brazylijskich targów edukacyjnych. Oferta polskich uczelni zaprezentowana zostanie w dwóch lokalizacjach: Rio de Janeiro oraz Kurytyba. Obywatele Brazylii są obecnie najliczniejszą grupą obcokrajowców z Ameryki Południowej studiujących w Polsce. Nasz kraj w 2013 r. przystąpił do brazylijskiego programu stypendialnego „Nauka bez granic”. Rejestracja zostanie zamknięta 10 lutego 2016 r.

Więcej informacji
Formularz zgłoszeniowy

International Exhibition Education and Career

Termin: 7-9 kwietnia 2016 r.
Lokalizacja: Ałmaty, Kazachstan

W ubiegłorocznej edycji największych targów w Kazachstanie uczestniczyło ponad 120 wystawców z całego świata (dodatkowe informacje nt. targów dostępne są pod adresem). Obywatele Kazachstanu stanowią obecnie czwartą (po Arabii Saudyjskiej, Indiach i Chinach) najliczniejszą grupę azjatyckich studentów w Polsce. Rejestracja zostanie zamknięta 18 marca 2016 r.

Więcej informacji
Formularz zgłoszeniowy

Oferta polskich uczelni zaprezentowana zostanie na przygotowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (w przypadku targów Studijos również we współpracy z Instytutem Polskim w Wilnie) stoiskach narodowych. Odwiedzający targi będą mogli uzyskać oficjalne informacje o systemie szkolnictwa wyższego w Polsce.

Udział w targach (w tym korzystanie z przestrzeni polskiego stoiska) jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty podróży, diet i noclegów oraz opłat rejestracyjnych (jeśli organizatorzy przewidują takie opłaty).

Pełna lista wydarzeń planowanych na 2016 rok znajduje się pod wskazanym adresem

Tagi: współpraca międzynarodowa, targi edukacyjne

Pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików