Strona główna

Poprzedni
 • „Uczelnie przyszłości”: 5 miliardów złotych dla polskich uczelni i studentów

  20 maja 2015

  „Uczelnie przyszłości”: 5 miliardów złotych dla polskich uczelni i studentów

  Lepsze przygotowanie absolwentów do wejścia na rynek pracy i wyposażenie ich w miękkie kompetencje, podniesienie jakości nauki i dydaktyki, wzmacnianie pozycji polskiego szkolnictwa wyższego na arenie międzynarodowej – oto „Uczelnie przyszłości”.

 • Grafika - czerwona chmurka z napisem "w Polsce jest ponad 400 uczelni, blisko 3000 wydziałów i ponad 4500 kierunków. Wybierz Studia pomoże znaleźć właściwy kierunek!"

  06 maja 2015

  Portal Wybierz Studia

  Znajdują się tu sprawdzone i rzetelne informacje pochodzące z czterech źródeł: stale aktualizowanych danych z oficjalnej bazy o szkolnictwie wyższym POL-on, ocen kierunków studiów, ocen działalności naukowej oraz informacji przesłanych przez uczelnie.

 • Grafika - wielu młodych naukowców

  Zawód naukowiec

  Trwa kampania zawód Naukowiec. Pokazujemy młodym, zdolnym ludziom, że warto dziś zostać naukowcem

 • Minister nauki: przyjazna uczelnia realizuje zasady etyczne, tworzy dobre środowisko pracy i zapewnia równowagę między życiem rodzinnym a nauką

  24 kwietnia 2015

  Minister nauki: przyjazna uczelnia realizuje zasady etyczne, tworzy dobre środowisko pracy i...

  43 uczelnie oferujące 1436 miejsc opieki dla dzieci studentów i pracowników akademickich z 12 województw – to efekty pierwszej edycji programu „MALUCH na uczelni”.

 • Zdjęcie biblioteki pełnej książek

  Narodowy Program Rozwoju Humanistyki

  Narodowy Program Rozwoju Humanistyki to szereg działań, które mają ułatwić integrację polskiej humanistyki z humanistyką europejską i światową, a młodym naukowcom - rozwój kariery naukowej we współpracy z zagranicznymi ośrodkami naukowymi. W ramach NPRH przyznano na badania już blisko 280 mln zł.

Następny

 

Projekty i inicjatywy

Więcej projektów i inicjatyw Ministerstwa »

Aktualności

Więcej aktualności

Multimedia

Komunikaty

Więcej komunikatów

Wydarzenia w polskiej nauce

Więcej o wydarzeniach w polskiej nauce