Strona główna

Poprzedni
 • Obywatel.gov.pl: informacje, jak załatwić sprawy urzędowe

  12 sierpnia 2015

  Obywatel.gov.pl - telefon 222 500 115

  Jak znaleźć informacje o ofercie edukacyjnej uczelni w całej Polsce? Jak dostać zaświadczenia o przebiegu lub ukończeniu studiów? Jak uzyskać zaświadczenia o przebiegu nauczania w szkole, która została zlikwidowana? Portal obywatel.gov.pl odpowie na te pytania, i wiele innych

 • Grafika - czerwona chmurka z napisem "w Polsce jest ponad 400 uczelni, blisko 3000 wydziałów i ponad 4500 kierunków. Wybierz Studia pomoże znaleźć właściwy kierunek!"

  06 maja 2015

  Gdzie studiować w kraju? - zapraszamy na portal WYBIERZ STUDIA

  Znajdują się tu sprawdzone i rzetelne informacje pochodzące z czterech źródeł: stale aktualizowanych danych z oficjalnej bazy o szkolnictwie wyższym POL-on, ocen kierunków studiów, ocen działalności naukowej oraz informacji przesłanych przez uczelnie.

 • Grafika: kula ziemska w czerwonej studenckiej czapce

  Studia dla wybitnych

  Stu studentów rocznie dzięki wsparciu państwa będzie mogło rozpocząć studia na najlepszych uczelniach na świecie. JAKIE SĄ ZASADY PROGRAMU? Czekamy na pytania i opinie

 • Grafika - logo Diamentowego Grantu - diament na czarno-fioletowym tle

  01 lipca 2015

  Czwarta edycja konkursu „Diamentowy Grant” rozstrzygnięta

  MNiSW już po raz czwarty ogłasza listę laureatów programu Diamentowy Grant. W 2015 roku finansowanie otrzyma 78 projektów naukowych realizowanych przez wybitnych studentów w polskich uczelniach i instytutach PAN.

 • Zdjęcie uśmiechniętych studentów różnych narodowości.

  18 czerwca 2015

  Program Umiędzynarodowienia Szkolnictwa Wyższego

  Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, po debacie z przedstawicielami uczelni przygotowało program, który zawiera kompleksową wizję rozwoju umiędzynarodowienia polskiej nauki i szkolnictwa wyższego.

Następny

Projekty i inicjatywy

Więcej projektów i inicjatyw Ministerstwa »

Aktualności

Więcej aktualności

Multimedia

Komunikaty

Więcej komunikatów

Wydarzenia w polskiej nauce

Więcej o wydarzeniach w polskiej nauce